top of page
07-white-nf-pink-lv.png

FORUMS
NAGU KOPŠANAS SPECIĀLISTIEM

15.-16. AUGUSTS

Viesnīca "Promenade Hotel"

Liepāja

Kas ir Nail Fest?!

Nail Fest Latvia ir Latvijā pirmais forums nagu kopšanas speciālistiem, kas aizsākās 2020. gadā, un šogad aicina Jūs uz Liepāju 15. un 16. augustā, lai divās dienās pilveidotos profesionāli, atpūstos no ierastās ikdienas un satiktu līdzīgi domājošos. Tas ir nozares entuziastu veidots pasākums ar vēlmi radīt ko nebijušu nagu kopšanas industrijā, kas apvieno 3 pamatvērtības:

chat-black.png

Satikšanās

Kopīgas tēmas, sarunas, problēmas un to risinājumi. Iespēja veidot jaunas draudzības un pat sadarbības.

diagram(1)-black.png

Profesionāla izaugsme

Meistarklases, kas liek izkāpt ārpus komforta zonas, mācoties no labākajiem jomas profesionāļiem Latvijā, kā arī vērtīgas citu nozaru pārstāvju lekcijas.

confetti-black.png

Labi pavadīts laiks

Iespēja izvēdināt galvu no ikdienas skrējiena, pazust uz divām dienām no darba dunas, atjaunoties un iedvesmoties jauniem sasniegumiem.

Lektori

Bāzes un kvalifikācijas kursu instruktore, nagu kopšanas speciāliste

Kombinētais manikīrs ir kļuvis par neatņemamu nagu kopšanas speciālista ikdienu. Kopā soli pa solim mācīsimies tā veikšanas procesu, apskatīsim biežāk pieļautās kļūdas un apspriedīsim, kā tās novērst.

agnese-zala.jpg

Starptautisku konkursu laureāte,

nagu dizaina instruktore, Rotātavas dibinātāja un satura veidotāja

Vai ir iespējams ar vienu nagu dizaina tehniku panākt dažādus rezultātus un iepriecināt atšķirīgus klientus?! Uz šo jautājumu ne tikai meklēsim, bet arī praktiski radīsim atbildes šajā meistarklasē.

Ilze_Ose_Dace2022_2_edited.jpg

Atsauksmes

"Man ļoti patika, neviens vēl Latvijā šādu unikālu kursu/festivālu vēl nav rīkojis, tas, ka vienā dienā tu vari apgūt visdažādākos manikīra dizaina veidus, paklausīties un saprast grāmatvedību + iedvesmoties no viena no labākajiem uzņēmējiem Latvijā, tas ir tik forši. Un vēl baudīt skaistu vietu un ēdienu visam tam pa virsu! Un vēl joprojām izmantoju pierakstus no Nail Festa, paldies liels par pieredzi!"

 

—  Betija Peiča

Norises vieta

Viesnīca "Promenade Hotel", Vecā Ostmala 40,

LIEPĀJA

Organizators

beauty-art-logo.png

Atbalstītāji

INK London Professional-Black.png
opi-losangeles-logo-black.jpg
KN_logo_black.png
logotips-02-1.png
nailor_logo.png
Canella_logo-big.jpg
Logo PNB_2021 (1)-1.png
image0.png
bottom of page